Čeští Rytíři
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Čeští Rytíři

Alianční fórum-infinitum.cz-Čeští Rytíři


You are not connected. Please login or register

Nové infinitum

+4
SPIN
Czechian
Gralen
akas
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Nové infinitum Empty Nové infinitum Sun Apr 22, 2012 3:51 pm

akas



Co říkáte na nové infinitum? Jaké jsou vaše první postřehy z nového prostředí této onlinové hry? Smile
Já osobně jsem zatím docela spokojenej, minimálně začátek je daleko rychlejší + velice si cením možnosti útočit s městy, dává to úplně nové možnosti Smile

2Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Sun Apr 22, 2012 6:43 pm

Gralen

Gralen

takpovediac tými úlohami doplnili aj príbeh, ale som dosť zvedaví aké vylepšenia budú nasledovať. možno sa do piatich rokov dočkáme aj námorných bitiek

3Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Sun Apr 22, 2012 6:46 pm

Czechian

Czechian

To by bylo skvělý ale to by musely udělat novou mapu např. Polska. Very Happy Já bych spíš chtěl letecký bitvy. Very Happy

4Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Sun Apr 22, 2012 6:55 pm

SPIN

SPIN

Jo jo letadla by byla super, ale musely by přidat i protileteckou obranu nebo udělat nějakou kombinovanou obranu. Třeba AA by mohly být země vzduch. Very Happy

5Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Sun Apr 22, 2012 9:03 pm

Andras I.



Ja si zatim stihl vsimnout hlavne ze drevaci docela podrazili a zakladni sklady pojmou kulovy Smile

6Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Mon Apr 23, 2012 3:59 pm

Gralen

Gralen

preto som postavil dva. inak letecké budú a ako protivzdušná jednotka boli pôvodne mobilné laséry, aj keď RA by mohlo páliť rakety aj Zem - Vzduch, ale zas obmedzení dostrel napr 7 - 19, zato Mob. lasér by mal 0 až 10 dostrel na vzdušné jednotky.

7Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Mon Apr 23, 2012 5:33 pm

Czechian

Czechian

Letectvo bude? Vážně? Sakra tak to kašlu na školu a budu jenom u Infinita. Very Happy Very Happy

8Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Tue Apr 24, 2012 2:07 pm

Gralen

Gralen

budem ale neviem v ktorom updejte

9Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Tue Apr 24, 2012 4:10 pm

VeroVetta

VeroVetta

Chlapci, keby ste čítali pozorne, tak sa jasne vyjadrili vývojári
Letectvo nebude!
a to z prostého dôvodu. Nad územím Českej Republiky je stále ČOLEK, ktorý zostrelí čokoľvek, čo lieta.

http://www.psycheofdead.webnode.sk

10Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Tue Apr 24, 2012 5:08 pm

SPIN

SPIN

Já myslel že projekt Čolek shořel se spuštěním projektu Černá Kočka. Protože jak jsem se z příběhu dočetl, tak veškerá elektronika byla na Zemi zničena 7 let trvající elektromagnetickou bouří, viz. projekt Černá Kočka. Takže nevidím důvod proč by nad novím českem nemohlo poletovat letectvo. Surprised

11Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Tue Apr 24, 2012 5:50 pm

Czechian

Czechian

Ale je zase pravda že v popisu RA se píše že je to jedna z posledních věcí která může v ČR létat vzduchem. Právě kvůli ČOLKOVI.

12Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Tue Apr 24, 2012 6:09 pm

VeroVetta

VeroVetta

Czechian napsal:Ale je zase pravda že v popisu RA se píše že je to jedna z posledních věcí která může v ČR létat vzduchem. Právě kvůli ČOLKOVI.
tak tak Smile hovorili aj, že to urobili tak, lebo letecké jednotky sú príliš náročné na grafiku a server... že možno do ďalekého budúcna bude niečo také, no veľmi ďaleko to ešte je Very Happy

http://www.psycheofdead.webnode.sk

13Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Tue Apr 24, 2012 6:48 pm

Gralen

Gralen

a čo som pýsal, že to bude v svete 6. čí čo Shocked

14Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Wed Apr 25, 2012 3:19 pm

primkup

primkup

Jde to dobře, mám navíc pozici u 2 pevností. Myslel jsem ale, že by mohly přidat nějaké nové jednotky.

15Nové infinitum Empty Dřevo Mon Apr 30, 2012 5:02 pm

trolan



Před třemi dny bych nevěřil že to řeknu... ale mám přebytek dřeva a nevím co s ním Very Happy Very Happy Very Happy

16Nové infinitum Empty Re: Nové infinitum Mon Apr 30, 2012 7:33 pm

Gralen

Gralen

tak posielaj v svojej ali tím, čo majú fest málo dreva.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru