Čeští Rytíři
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Čeští Rytíři

Alianční fórum-infinitum.cz-Čeští Rytíři


You are not connected. Please login or register

VŠICHNI PROSÍM ZPOZORNĚTE, CHYSTÁ SE VELIKÁ SLÁVA!!!

+9
SPIN
banky
Hyksos
DzYYY
Dizzz
Bubastis
kadelxxl
VeroVetta
vrtule1892
13 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

vrtule1892

vrtule1892

Dne 15.června se uskuteční první rytířská jízda :-)
Místo konání bude v praze, den tohoto data vychází na čas páteční, a pro to by neměl být pro každého problém se zůčastnit!
Místo a čas v praze bude upřesněn, pro mimopražské bude možnost přenocování ve skromném příbytku u visnaka a vrtule1892.

K této příležitosti by jsme chtěli zhotovit i rytířská trika, která budou po předchozí úmluvě dávána za menší úplatu:-)
Motiv a cena triček bude upřesněn.

Každý vítaný host by měl svou účast potvrdit zde.
To samé zájemci o trika:-)

Těšíme se na vaší účast!!! Vrtule1892 a Visnak

VeroVetta

VeroVetta

hlásim sa! Very Happy

http://www.psycheofdead.webnode.sk

kadelxxl

kadelxxl

předběžně se taky hlásim Laughing a tryko taky beru ale vše potvrdim dýl až podle pracovního vytížení ale na otočku bych přijel určitě Arrow

Bubastis



Pokud mi do toho něco nevletí,tak se mnou počítejte...

Dizzz



taky dorazim....:-)

DzYYY



Budu vedet tak tri dny predem dam vedet .)

Hyksos



Tož, rád se přidám, i tričko bych bral Smile
Ale ten termín se mi nějak nezdá, trochu koliduje s ofiko srazem Infinita Twisted Evil
Že bysme tam šli jako ali a ukázali se?

banky



jí se omlouvám,já se nezúčastním 16. června odjíždím do Třemošné na školení hasičů na týden.jestli to bude možné triko beru XXL , jestli mi ho pošlete.

SPIN

SPIN

Ahoj, to je skvělá zpráva Very Happy Tohle si rozhodně nenechám ujít, určitě přijedu a tričko chci taky. bounce

trolan



Je možné že přijedu, ale jisté to není

spvptr



Zdarec hoši .... přijel bych rád a poznal vás osobně ... ale v pátek hraju na disko a v sobotu mam od 14:00 další akci ..... Takže vytížení na 1000% ... snad příště ale triko bych bral, samozřejmě zaplatím .... dalo by se poslat ????

VeroVetta

VeroVetta

SPRovíčko, no to vieš, že to ide Very Happy

http://www.psycheofdead.webnode.sk

DzYYY



chtelo by to ozivit Very Happy

kadelxxl

kadelxxl

slezinka se blíží Shocked chtělo by to aspoň nějakej návrh na trička ať se to stačí prodiskutovat Twisted Evil Twisted Evil

Gralen

Gralen

no návrh by sa hodil, a dal by som možnosť tým čo nemôžu doraziť, aby si mohli zaplatiť za to tričko a aj jeho doručenie.

visnak

visnak

návrh vymýšlí vrtule,ale jinak mě těší že se nás sejde docela dost,jenom dejte vědět kdo bude potřebovat zajistit spaní

Hyksos



jak bude sraz, tak bysme mohli mít k tričkům i vlastní podtácky
[You must be registered and logged in to see this link.] - záložka "ostatní" a "drobné předměty"
1ks za 30,-Kč,
dobrá kůže a maj i docela dobrý motivy

malá ukázka, zbytek na stránkách
[You must be registered and logged in to see this link.]

Gralen

Gralen

myslím že už to nebude potrebné ak tríčká, tak niejak spraviť logo českých rytierov, kde ale nemusí byť vôbec nič z Infinitum

kadelxxl

kadelxxl

podle mě by bylo krásné mít na hrudi logo ČR a na zádech ´: infinitum je sračka !!! Razz Razz Razz Razz

Gralen

Gralen

no to by nebol zlý nápad. by sme im robili reklamu Laughing

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru