Čeští Rytíři
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Čeští Rytíři

Alianční fórum-infinitum.cz-Čeští Rytíři


You are not connected. Please login or register

Taktika boje aneb jak obklíčit nepřítele

+2
Grizly
primkup
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

primkup

primkup

Aliance vede boje. Ne často, ne vždy, ale žádná tomu neujde. Protože už na jiném foru byla taktika zadána, rozhodnul jsem se doladit fázi útok! Během bitvy se střetnou BVPčka, tanky a mechy a je z toho taková mela, že se jí většinou každý velitel nechá upoutat. A to by mohla být naše výhoda. Všichni víme, jak dokáží být BVPčka rychlá, ale proti bitevní síle tanků a mechů zaostávají. Měli bychom je držet v záloze a provádět s nimi nečekané výpady (např. útok na artilérii nebo na ustupující síly nepřítele)! Pohyb v boji je základ a kdo zůstane na místě, je mrtvý. Exclamation Shrnutí: Hlavní síla poutá nejsilnější jednotky, rychlé jednotky obcházejí obranu a útočí zboku Exclamation

Grizly

Grizly

...za předpokladu,že nevlítnete do utoku jako hejno splašených slepic...

visnak

visnak

jako se to stalo ve válce ze závislákama

primkup

primkup

visnak napsal:jako se to stalo ve válce ze závislákama
Přesně...

Gralen

Gralen

na začiatku útoku som nebol, aj keď som bol s nimi v bojovom kontakte v ten deň skorej, práve vtedy som s mojimi BVP plnil záchrannú rolu a odvádzanie pozornosti, aj keď žiadny TM vtedy z toho neviviazol, ani s jednou nohou.

DzYYY



Vas nekdo spraskal jo?

Gralen

Gralen

nespráskal, spráskal len jednu jednotku jedného hráča. nič viac, k tomu o pár hodín tí dotiční útočníci za to dosť zaplatili.

killzone



to bola sila sak pomne vtedy islo vac bvp od zavislakov nes som v zivote videl a vy vseci na fronte iba ja som kril zadky a ked somnou us bol amen prisiel gralen od nwm odkial a on ma kril ponicil im par stoviek bvp a zdrhli s nimi do miest Very Happy

Gralen

Gralen

Kill, to vtedy si mal štastie, že som meškal, inak by som bol tiež v čele u formácii pravdepodobne. počkaj, ale vtedy som zachraňoval ešte v ten istý deň aj tie TM, čo ich prenasledovali a ostrelovali závislácke RA, MK a TT. nebol si to náhodou ti?

DzYYY



mate mi spamovat icq ja bych dosel rad si zastrilet Very Happy

Gralen

Gralen

tá vojna už bolá dávno, možno keď bude niejaka ďalšia Very Happy

DzYYY



bude dalsi uz se vse domlouva Very Happy

killzone



kokos zavislakov som par asi 10 minut cesty arinamy z hl mesta Very Happy to som mal pod nosom z mesta cely boj Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru